Co se u nás děje

Nadcházející události

Uplynulé události

Franz Weninger: Frankovky

Franz Weninger aka Císař frankovek z Burgenlandu – alespoň tam mu přezdíváme ve VELTLINu. A na degustaci, kterou pro vás chystáme, sami pochopíte proč. Zaměříme se výhradně na frankovky – kromě dvou základních ochutnáme všechny „single vineyard“, které dokonale odráží vliv půdy na hrozny.

Kar za Monarchii

Bude tomu přesně sto let, co nadobro zmizela širší vlast našich předků, ona nejpestřejší vinařská velmoc Evropy, k jejímuž odkazu se VELTLIN od začátku hrdě hlásí. Voláme tedy všechny naše štamgasty, všechny rudonosé nostalgické pijáky, všecičky legalistické monarchisty s náklonností k vínu, aby zavítali na symbolický kar, jenž se bude konat v pondělí 29. října od 19 hodin.

Klinec Medana - první pražská degustace

Po letech přátelských návštěv jsme se rozhodli, že chceme pro vína slovinského vinařství Klinec nadchnout i vás, a tak je nyní najdete v naší nabídce. A máme radost, že už ve středu 1. listopadu přijedou Simona a Aleks Klincovi k nám do VELTLINu na jejich vůbec první pražskou sólo degustaci. Buďte u toho, tohle bude vinná teleportace do slovinského regionu Goriška Brda.